Närvikõditav vaatemäng otse Teletorni õuel

Maailmas on vähe torne, mille sünnipäev toob kokku palju adrenaliinijanuseid ekstreemsportlasi. Tallinna Teletorn on üks neist õnnelikest, kelle sünnipäeval toimub iga aasta Base Jump MM karikaetapp. Mis on Base Jump ehk Base hüpe? “BASE” on akronüüm, mis tähistab erinevaid kuid kindlalt kokkulepitud langevarjuhüppe asukohakategooriaid: kõrghooned, antennid või sillad. Base Jump MM karikaetapp meelitab Teletorni kohale ligi 70 Base Boogielangevarjurit üle maailma, kes tornist alla hüppavad.

See on põnevust ja adrenaliini täis sündmus, mis pakub osalejatele võimaluse midagi tõeliselt erakordset näha. Base Jump Boogie ajal saab Teletorni õuealal ekstreemspordi fännidele muljetavaldavaid hüppeid jälgida. Samal ajal, kui ekstreemsportlased tornist alla hüppavad, saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud Teletorni õuel erinevaid tegevusi nautida, nagu lasteatraktsioonid, välikohvik, meisterdamine, erinevad töötoad, ETI programm jpm.

tallinn TV Tower Base Jumpers

base boogie ja teletorni synnipaev - 1

See on sündmus, mis tõmbab ligi nii seiklushimulisi vaatajaid kui ka perekondi, kes soovivad põnevat ja vaheldusrikast päeva veeta.

Pealtvaatajad saavad vaatemängu Teletorni õuealalt tasuta jälgida.


Vaata Base Boogie´de galeriid.